חפש
דף הבית >> חומרי גלם >> הידרוסולים >> הידרוסול - הל זרעים
 
    הידרוסול - הל זרעים  

הוסף לסל
 הידרוסול - הל זרעים
 
* המוצר נועד לשימוש חיצוני בלבד
מחיר מחירון  30.00

מחיר באתר  20.00

 כמות           

        
 

 
 
הידרוסול - הל זרעים
Cardamom Seeds


כמות: 50 מ"ל

 

הל גדל כצמח עשבוני רב שנתי השייך למשפחת הג'ינג'ר (מאופיין בנוכחות של קני שורש) וצומח בגובה ממוצע ביערות טרופיים לחים. הוא אחד התבלינים היקרים ביותר, הנמנה עם זעפרן ווניל, ומתקיים בסוגים שונים (לבן, שחור וירוק). ההל הירוק הוא המבוקש ביותר.

להל שימוש נרחב באסיה (בעיקר סין והודו) והוא מוערך בבריטניה הגדולה כמו גם בסקנדינביה. הוא נכלל בהכנת התה צ'אי, והוא משמש לתיבול ארומטי זה מאות שנים. בעת העתיקה הוא נצרך בתור מוצר ארומטי המשמש לצרכים טיפוליים כגון לעיכול, חיטוי והרגעה. 

המצרים היו מעריצים גדולים של שמן ההל. הם השתמשו בהל כדי להלבין שיניים ובשמן השתמשו כקטורת בטקסים דתיים. כשהרומאים אכלו יותר מדי הם שתו הל כדי לסייע לעיכול, והערבים עירבבו את ההל בקפה כדי לשפר את הארומה וטעם המשקה.

להידרוסול ההל יש ריח מתוק חריף שיכול לספק אפקט מרענן ומרומם. הוא מועיל במיוחד לעור יבש ובוגר. ניתן לעיסוי או לדילול באמבטיה.

 

מקור: http://floral-waters.com/tag/cardamom-hydrosol


 

 
 
מוצרים קשורים
 
הידרוסול - ג'ינג'ייר / זנגויל

הידרוסול - ג'ינג'ייר / זנגויל

מחיר מחירון: ₪30.00 המחיר שלנו: ₪20.00

הידרוסול - וניל שקוף

הידרוסול - וניל שקוף

מי ההידרוסול של הוניל מכילים ריכוזים גבוהים של נוגדי חמצון המסייעים במניעה וסילוק רדיקלים חופשיים, הגורמים נזק רב לעור. הוא מפחית את התרחשות הקמטוטים על העור, בעיקר סביב העיניים והפה, וכתמי גיל מחיר מחירון: ₪30.00 המחיר שלנו: ₪20.00

שמן אתרי הל זרעים

שמן אתרי הל זרעים

בארומתרפיה ההל משמש כדי לרפא סימפטומים של אסטמה או ברונכיטיס על ידי שיפור זרימת הדם אל הריאות. שמן אתרי המופק מהל נבדק בקבוצות של אנשים עם מצבי לחץ ונמצא כי הל הוא אפקטיבי בהגברת זרימת הדם בגוף. מחיר מחירון: ₪89.00 המחיר שלנו: ₪85.00

 
 
 
 
המלץ לחבר
 
  
 
 
 

 
 

לשירותכם גם בווצטאפ