חפש
דף הבית >> מאמרים >> ניקוי יומיומי של עור הפנים
 
ניקוי יסודי של הפנים

שטיפת הפנים במים בלבד אינה מסיר שכבות לא מסיסות כגון איפור. בערב יש להשתמש בתכשיר ניקוי המסיר וממיס את הלכלוך שהצטבר במשך היום.

לא רצוי לנקות את העור באמצעות תכשירים חזקים המייבשים ופוגעים ב PH. תכשירים מתאימים לניקוי יסודי של הפנים מסירים את הלכלוך המיותר שהצטבר במשך היום, מבלי לפגוע בשכבות העור. מומלץ לנקות את הפנים בתכשירים המכילים רכיבי לחלוח והזנה, המגנים על העור תוך כדי תהליך הניקוי. לאחר ניקוי הפנים יש למרוח מוצר לחות או הזנה, בהתאם לסוג העור.

מוצרים טבעיים שאינם מכילים אלכוהול ורכיבים מלאכותיים הם מוצרי 'ארומה קר' ביניהם מי פנים ארומטיים, סבון פנים טבעי לניקוי עמוק, שמן ניקוי לפנים המכיל שמנים מזינים. המוצרים הטבעיים לניקוי העור מנקים את עור הפנים ביסודיות, מזינים אותו במהלך הניקוי, ואינם פוגעים באיזון שלו.

פילינג של עור הפנים

פילינג הוא טיפול המיועד להסיר את שכבות התאים המתים של העור, באמצעות קילוף השכבות העליונות. לניקוי הפנים אין צורך בטיפול פילינג עמוק, החודר לשכבות הפנימיות של הדרמיס, והשימוש בפילינג ניקוי הוא להסרת השכבה העליונה של התאים המתים והלכלוך, לניקוי את העור ולהענקת מראה בריא.

פעולת הפילינג מסלקת את התאים המתים באופן יסודי וממריצה את עור הפנים. הניקוי מתבצע על ידי קרצוף עדין של תכשיר הפילינג על הפנים, ולאחר מכן שטיפתו במים. ניקוי הפנים חשוב ביותר לטיפוח,  ולאחר הפילינג מתאפשר למוצרי הטיפול וההזנה לפעול באופן מרבי.

תכשירי פילינג לפנים

בתכשירי פילינג לניקוי הפנים מתבצעת פעילות הקילוף על ידי רכיבי אבקה קטנטנים, כגון גרגירי מישמש, המקרצפים את העור בעדינות מרבית. תכשירי הפילינג מכילים מלבד גרגירי האבקה רכיבים המזינים ומגנים על העור בתהליך הניקוי. חשוב לזכור כי אין לגרות את העור או להשתמש ברכיבים חזקים יתר על המידה.

מלבד הניקוי חשוב להזין את עור הפנים ולהגן עליו, ותכשירי הפילינג מכילים רכיבים שתפקידם להוסיף לטיפוח העור במהלך הניקוי. פילינג מקוסמטיקה טבעית אינו גורם לאלרגיות עור ומכיל רכיבי הזנה ולחלוח טבעיים ורכיבים המסייעים בתהליכי ריפוי של עור הפנים.

ג'ל פילינג לניקוי

ג'ל פילינג הוא תכשיר עדין ונעים למגע, המשאיר את עור הפנים נקי ורענן. ג'ל פילינג טבעי של ארומה קר מכיל גרגירי מישמש המקרצפים בעדינות את עור הפנים, שמנים טבעיים וארומטיים להזנת והבראת העור ורכיבים קוסמטיים טבעיים בלבד. השימוש הקבוע בג'ל הפילינג מעניק לעור פנים מראה חלק וזוהר.
 
 

לרכישת ג'ל פילינג לניקוי הפנים לחץ/י כאן

לרכישת מי פנים ארומטיים נטולי אלכוהול לחץ/י כאן

לרכישת שמן הידרופילי לניקוי הפנים לחץ/י כאן
ניקוי יומיומי של עור הפנים

 
ניקוי פנים עם סיום היום הוא חשוב ביותר לטיפוח היופי. במהלך היום העור סופג אבק, פיח, חיידקים, ושאריות תכשירי איפור.

בערב יש לנקות באופן יסודי את הפנים, הן כדי להסיר את השכבות המיותרות האוטמות את נקבוביות העור, והן כדי לאפשר לעור הפנים להשתקם במשך הלילה.
 

לשירותכם גם בווצטאפ