חפש
דף הבית >> מאמרים >> מסכת פנים לטיפוח מושלם
 
איך למרוח מסיכת פנים

מריחת מסכת פנים שונה במקצת ממריחה יומיומית של תכשירי טיפוח. את המסכה מורחים בשכבה עבה יחסית, ומסירים רק לאחר מספר דקות. הסרת התכשיר נעשית באופנים שונים: על ידי שטיפת המשחה במים בלבד, באמצעות ניקוי עדין של המסכה עם צמר גפן לח, מסיכת פילינג מסירים באמצעות קרצוף עדין, מסיכת חימר מתקלפת – מקלפים לאחר התייבשות המשחה. לאחר כל פעולת הסרה שוטפים את שאריות המסכה עם מים, ולעתים גם עם תכשיר ניקוי שאינו פוגע ב PH של העור.
  
סוגי מסכות פנים

השימוש במסכות הפנים הוא דומה, אך יחד עם את קיים הבדל ברכיבים, בהתאם למטרות השימוש השונות. מסכת  פילינג מכילה גרגרים זעירים, המקרצפים את השכבה העליונה של עור הפנים, מסיכת חימר סופחת את הלכלוך מהעור. מסיכות ההזנה מכילות חומרים החודרים לעומק העור ומזינים אותו.

רצוי לקרוא את הוראות השימוש של המסכה על מנת להתאים את התכשיר לסוג העור. ניתן לשלב אותה עם תכשירי טיפוח אחרים, בהתאם לצורך. שימוש במסכת ניקוי לפני מריחת קרם הזנה מאפשר הסרת שכבות עור ולכלוך, ומקל על חדירת תכשירי ההזנה לעור הפנים. מסכת הזנה לאחר ניקוי פנים מלחלחת ומזינה את העור באופן אפקטיבי.

מסכות הקוסמטיקה הטבעית מתאימות למי שרוצה להימנע מתופעות אלרגיות של עור הפנים, מאחר והן עשירות ברכיבי הזנה טבעיים, כגון שמנים ארומטיים ושמנים צמחיים, ואינן מכילות רכיבים מלאכותיים המגרים את העור.

מסכת פנים במיוחד בשבילך

משך הפעילות של מסכת פנים הוא בין מספר דקות ליותר מעשרים דקות, וכל אחת יכולה לבחור לעצמה את הטיפול המתאים לה. מסכת פנים לזמן ממושך יחסית מתאימה למי שרוצה לפנות את הזמן כדי לנוח, להתפנק ולהתרגע. מסכות בזק של מספר דקות מנקות ביסודיות את עור הפנים, מזינות אותו ומעניקות לו מראה זוהר, ומתאימות גם למי שלפניה סדר יום עמוס.

המסכות המהירות לניקוי פנים של 'ארומה קר' מכילות חומרים טבעיים בלבד והן נוחות ונעימות למריחה. מסכת פילינג מיועדת לניקוי ולהסרה יומיומית של תאי עור מתים. המסכה מכילה רכיבים טבעיים עשירים, אצות ים וגרגרי מישמש לקרצוף קל של העור. הסרתה היא על ידי קרצוף קל ושטיפה במים. מסכת חימר מתקלפת מתאימה לספיחת שאריות הלכלוך מהעור, והיא מעניקה ניקוי מהיר ועמוק ומראה קורן לעור הפנים.
 
 

לרכישת מסיכת פילינג לחץ/י כאן

לרכישת מסיכה מתקלפת לחץ/י כאן
מסכת פנים לטיפוח מושלם

השימוש במסכות פנים הוא חלק מהטיפוח הקבוע של העור.

מסכת פנים היא תכשיר נעים ואפקטיבי, והיא משמשת לטיפוח כאשר יש צורך בטיפולים עמוקים יותר מאלה שמעניקים תכשירי הטיפוח היומיומיים.מסכות הפנים מכילות ריכוז גבוה יותר של רכיבים פעילים ולכן פעילותן עמוקה יותר.

תכיפות השימוש במסכה הוא בהתאם לתכשיר עצמו ובהתאם לצורך.

המסכה משתלבת באופן מצוין בטיפוח הפנים, אם לניקוי העור או להזנתו.
 

לשירותכם גם בווצטאפ