חפש
דף הבית >> מאמרים >> מוצרי ים המלח
 
יתרונות מוצרי ים המלח

המחקר אודות סגולותיו המופלאות של הים  המלח, החל עוד במאה השמונה עשרה, והאמונה המדעית הרווחת הייתה כי בלתי אפשרי לחיות בתנאי המליחות שלו, אשר פוגעים בהרכב הדנ"א של התאים.

עם זאת, למרבה ההפתעה, גילו החוקרים כי קיים חיידק מסוים שמצליח לשרוד בו. עובדה זו מסקרנת חוקרים וגופי מדע שונים המקווים לפענח את סוד הישרדותו של החיידק אשר מצליח לשקם את הדנ"א שלו ולשחזר אותה בעולם הרפואי.

 
מוצרי ים המלח מתוצרת חברת "aroma-care"  מבוססים על העושר האגדי של ים המלח ומעניקים חוויה ואיכות גבוהה.
סדרת מוצרי ים המלח לפנים המכילים מרכיבים פעילים ביותר. הסגולות המופלאות של מי ים המלח יחדרו לעור ביתר עצמה ויעניקו לעורכם בריאות ומראה שלא הכרתם.

בסדרה קרמים לפנים מובחרים בשילוב מינרלים, וויטמינים ומי המלח: קרם אקטיב נגד קמטים, קרם אקטיב לעיניים נגד קמטים, קרם מולטי ויטמין אומגה נגד קמטים - המכיל תוספת מיוחדת של אומגה 3 ואומגה 6 שהנם בעלי השפעה על מראה העור.

פילינג גוף: פילינג ארומאטי מכיל 27 מינרלים טבעיים מים המלח מתאים לניקוי עמוק ויסודי של העור, הסרת תאי עור מתים ורענון העור. הפילינג קיים במגוון צבעים וריחות.

מוצרי ים המלח של חברת "aroma-care" עשירים במינרלים מי ים המלח, ויטמינים, בוץ שחור מים המלח, גופרית המצויה בשפע בים המלח, מגנזיום ועוד. מלבד המינרלים הנפלאים של ים המלח מכילים המוצרים תמציות זרעי פרי, שמנים טבעיים, פילינג טבעי וכל מה שעורכם זקוק לו כדי להיראות טוב ורענן יותר.

 
 

לרכישת פילינג גוף לחץ/י כאן

לרכישת מלח אמבט לחץ/י כאן 
מוצרי ים המלח

מוצרי ים המלח הפכו מזמן למכרה זהב ישראלי, כשהמוצרים המזוהים עם ים המלח זוכים לביקושים גבוהים ברחבי העולם.   
 

לשירותכם גם בווצטאפ