חפש
דף הבית >> מאמרים >> טיפוח בעונת החורף
 

חלקנו סובלים בעיקר בעונת החורף מהתגברות של פגעי עור כמו סבוריאה ופסוריאזיס. אמנם עור הפנים וכפות הידיים הם האזורים החשופים ביותר לתנאי מזג האוויר , אבל אנו בהחלט מרגישות ומרגישים גם בכפות הרגליים וביתר חלקי הגוף את היובש. 

 

אז מה אפשר לעשות?

1.  ראשית, לדאוג במידת האפשר לייצר לחות במקומות הסגורים.

2.  לשתות . בחורף אנחנו מרגישים פחות צמאים. לשתות מים. אני ממליצה לשתות לפחות שתי כוסות מים על הבוקר, לפני הקפה.

3.   להקפיד על שימוש בתכשירי טיפוח המותאמים לעונת החורף.

מה הם תכשירי טיפוח המתאימים לחורף?

האם נשמע לכן הגיוני להשתמש באותם מוצרים בדיוק גם לחורף וגם לקיץ?

וודאי שאין היגיון להשתמש באותם מוצרים - בחורף תכונות מוצרי הטיפוח צריכים להשתנות בהתאם לתנאי מזג האויר ולשינויים החלים בעור בעקבותיו.

בארומה קר אנחנו מתאימים את ייצור הקרמים  לתנאי מזג האויר היבש והקר של החורף ולצרכים של  העור בעקבותיו. אנו דואגים שהקרם יכיל מינון גבוה יותר של לחויות ומרכיבים השומרים על לחות העור כמו שמנים אתריים המכילים ויטמין E המעודד לחות בעור, ויטמין  המאיץ תהליכי התחדשות של התאים, ומרכיבים ההופכים את הקרם סמיך יותר על מנת "לכלוא" את הלחות הטבעית של העור . 

בעלות עור יבש, במיוחד בחורף חשוב להשתמש בסבון לפנים המותאם לעורך ואינו מייבש אותו.

כדאי להקפיד על שימוש בקרם רגליים טיפולי איכותי, ולאחר המקלחת לפנק את הרגל בקרם כזה. נסו את הרגלית של ארומה קר, יש לו הצלחה רבה  והמלצות ממשתמשים רבים.

כדאי ביותר לנסות גם  את קרם הצמחים לידיים, בדיוק כמו הרגלית גם הוא קרם טיפולי מעולה ומומלץ.

יועצת מקצועית של ארומה קר תייעץ לך ללא תשלום איך לשמור על עורך.

טיפוח בעונת החורף

חשוב לדעת איך לשמור על העור בחורף:
החורף אצלנו אמנם קצר, אבל שונה  מאוד מעונת הקיץ. האוויר אחר, והעור שלנו מרגיש ונראה אחרת. בחורף האויר מאוד יבש וקר, הרוחות חזקות. בנוסף אנו נוהגים לרחוץ במים חמים. מן הידוע כבר כי כל אלה לא מיטיבים עם העור בלשון המעטה.

גם אם אנחנו נוטים להימצא יותר במקומות סגורים, אנו נוהגים לחמם והחימום מייבש מאוד את האוויר. והעור? הוא מגיב בהתאם, אצל רובנו העור יבש יותר, נוטה להתקלף ולהיסדק, וכך גורם לנו להזדקנות מואצת של העור.
 

לשירותכם גם בווצטאפ