חפש
דף הבית >> מאמרים >> חשיבות השימוש בקרם עיניים
 

לא ניתן למנוע לחלוטין את הופעת הקמטים באזור העיניים, אבל אפשר לרכך ולהאט את הופעתם, באמצעות טיפול בקרם המזין ומגן על העור הדק והעדין. מוצר מתאים במיוחד לטיפוח העור העדין סביב העיניים הוא קרם עיניים טבעי, המכיל חומרי גלם טבעיים בעלי תכונות מיצוק והזנה.

הגנת העור סביב העיניים

הזדקנות מוקדמת של העור וקמטים סביב העיניים נוצרים מסיבות רבות. באזור פנים זה בלוטות החלב כמעט אינן פעילות, ולכן העור נוטה ליובש ולקמטוטים. בדרך כלל קמטים סביב העיניים הם המופיעים ראשונים. השפעת מזג האוויר, חשיפת מוגברת של הפנים, גירויים ומתיחת העור, מאיצים את הופעתם. טיפוח באמצעות קרם עיניים מעולה מאפשר להזין ולשקם את העור.

 מאחר והעיניים פגיעות מטבען, יש לחבוש משקפי שמש ולהגן עליהן מפני חומרים חריפים כגון כלור ודטרגנטים. כאשר נגרם נזק לעיניים, העור העדין נפגע אף הוא. אפילו תופעות יום יומיות עשויות לפגוע בעור. פגיעה במרקם העור העדין עשויה להיגרם ממתח או משפשוף העיניים. רכיבי שימור ובישום מלאכותיים מסוימים עשויים לגרות את העור סביב העין ולפגוע בו.

איך להשתמש בקרם עיניים

יש להשתמש בקרם מעולה המכיל חומרי גלם מזינים. את הטיפול באזור העיניים למניעת קמטים יש להתחיל כבר בגיל צעיר יחסית. בשלב זה מומלץ בדרך כלל טיפול בקרם עיניים עם מרקם קליל. קרם עיניים יש למרוח בטפיחות קלות ועדינות סביב העין, על מנת לא למתוח את העור. אין למרוח אותו קרוב מדי לעין עצמה. את המיכל רצוי לסגור היטב לאחר השימוש ולאחסן במקום קריר. במקרים בהם מדובר בעיניים נפוחות או 'עיגולים שחורים', רצוי לוודא את התאמת סוג הקרם לעור. לרכישת קרם עיניים העשוי מחומרים טבעיים לחץ כאן. 

יתרונות קרם עיניים טבעי

למוצרי קוסמטיקה טבעית יתרון בשל העובדה שאינם מכילים מרכיבי שימור ובישום מלאכותיים, העשויים לגרום נזק לעור הרגיש. המוצרים הטבעיים מכילים רכיבים מזינים ומרגיעים המסייעים להגן על העור. רצוי להשתמש בקרם עיניים מעולה ואיכותי המאושר על ידי משרד הבריאות. "קרם עיניים טבעי" מסדרת ארומה קר מזין את העור ומסייע למניעת גירויים, ובשל תכונותיו המרגיעות מתאים ביותר לטיפוח האזור הרגיש והעדין סביב העיניים. קרם העיניים הטבעי מכיל רכיבים טבעיים ומרגיעים הכוללים שמן אבוקדו, חמאת שיאה, אומגה 3, ויטמינים, מינרלים ונוגדי חמצון. הקרם משקם, מסייע להגנה מפני קמטים, ומעניק לאזור העיניים מראה בריא וחלק.

למה חשוב למרוח קרם עיניים

האינטנסיביות והלחץ היומיומי יכולים לתת בקלות את אותותיהם בעיניים היפות. כדי להימנע מכך מומלץ להשתמש בקרם עיניים של ארומה קר שעשיר בצמחי מרפא המסייע לשמירה על העור מסביב לעיניים רענן ומוצק ובנוסף מפחית וממזער קמטים וסימני עייפות. מכיל: שמן אבוקדו, ויטמין E, ליקופן (נוגד חימצון טבעי רב עוצמה), חמאת שיאה, שמנים צמחיים הכוללים אומגה 3

הוראות שימוש: למרוח באזור העיניים ולהספיג בתנועות עדינות.

חשיבות השימוש בקרם עיניים

שימוש קבוע בקרם עיניים הוא חלק חשוב משמירת המראה הצעיר והחלק של הפנים.

העור באזור פנים זה הוא הפגיע יותר, ועל מנת להגן עליו נדרש קרם מעולה שאינו מכיל רכיבים הגורמים נזק לעור, עם מרקם הנספג בקלות ומותאם לטיפול בעור הרגיש.

 

 

לשירותכם גם בווצטאפ