חפש
דף הבית >> מאמרים >> איך ניתן למנוע או לעכב את הזדקנות העור?
 
נוגדי חמצון והגנה על עור הפנים

נוגדי חמצון המצויים גם במזון מווסתים את הרדיקלים החופשיים הנמצאים בגוף באופן טבעי. רדיקלים אלה, הממלאים תפקידים חשובים בגופנו, מחמצנים את התאים, ומהווים את אחד הגורמים המרכזיים להזדקנות העור. זיהום אוויר, עישון ומוצרי טיפוח שאינם מתאימים לעור, מגבירים את הופעת הרדיקלים.

על מנת לעכב את התייבשות העור והופעת הקמטים יש להגן היטב על הפנים, הן על ידי הגנה חיצונית באמצעות מריחת קרם הגנה וקרמים לשמירת הלחות ולהזנה, והן על ידי שמירה על הבריאות ועל תזונה מלאה המכילה את כל אבות המזון, החיוניים למראה הבריא של העור.
 
 
מניעת הזדקנות עור הפנים

אכילה של מזונות עשירים בנוגדי חמצון, ביניהם: עגבניות ופירות הדר המכילים ויטמין C, גזר ובטטה המכילים ויטמין A, שקדים, אגוזים, זיתים ואבוקדו המכילים שמנים חשובים, וויטמין E, ומזונות המכילים אנטי-אוקסידנטים כגון אבץ, עוזרת להשיב לגוף את המלאי הנחוץ לו לצורך הגנה על העור.

טיפוח והגנה על הפנים מפני קמטים מחייבים שמירה מרבית מפני קרני השמש, המאיצות את הזדקנות העור. השימוש במוצרי קוסמטיקה מתאימים, מריחת קרם הגנה וטיפוח קבוע באמצעות קרם לחות וקרם הזנה, מסייעים לשקם ולהשיב לעור הפנים את ההגנה היומיומית הדרושה לו.

טיפולים להצערת העור

ככל שאנו מתבגרים, התזונה הבסיסית אינה מספקת על מנת לשמור על המראה הצעיר, ויש צורך בטיפולים נוספים, על מנת לסייע לעור הפנים להישאר רענן וחלק. קיימים טיפולי פנים מגוונים המיועדים להצערת עור הפנים, כולל טיפולי זריקות תת עוריות להזנת העור ולמילוי קמטים, מתיחות פנים מקומיות וניתוחים פלסטיים. טיפולים אלה אינם מיועדים בדרך כלל לעיכוב הזדקנות עור הפנים, ובמרבית המקרים הם מבוצעים כאשר כבר מדובר בשלבים מתקדמים של התייבשות העור והופעת הקמטים.

טיפולי אנטי אייג'ינג טבעיים לעור הפנים

מוצרי קוסמטיקה מעולים להשבת הרעננות ולהזנת העור הם מוצרים טבעיים. מאחר והם אינם מכילים תרכובות מזיקות המשחררות רדיקלים חופשיים, ועם זאת נספגים בעור להזנתו בתרכובות ושמנים צמחיים חיוניים, מוצרים טבעיים אידיאליים לטיפולי אנטי אייג'ינג קבועים ולטיפוח עור הפנים.

מוצרי הקוסמטיקה הטבעית של ארומה קר כוללים סרום אנטי אייג'ינג וקרם הזנה אנטי אייג'ינג, ומכילים רכיבים טבעיים בלבד, ביניהם שמנים צמחיים המכילים אומגה 3, נוגדי חמצון, שמנים ארומטיים ותמציות צמחי מרפא. מוצרים טבעיים ואיכותיים אלה נלחמים ביובש ובקמטי הגיל, מספקים הזנה והגנה ומשיבים לעור הפנים את המראה החלק והצעיר.


לרכישת קרם הזנה אנטי אייגינג לחץ/י כאן

לרכישת סרום אנטי אייגינג לחץ/י כאן

 

איך ניתן למנוע או לעכב את הזדקנות העור?


החל מגיל צעיר טיפוח והזנה של עור הפנים חיוניים לשמירה על המראה החלק ולעיכוב הופעת קמטי הפנים. חשוב כבר בשלב מוקדם יחסית למנוע את הזדקנות העור, מאחר ובגיל מבוגר יותר כשהגוף מזדקן, הוא אינו מסוגל להחזיר לעצמו את אבני הבניין הבונות ומגנות על התאים.

עור הפנים נחשף לפגיעות, הופך דק ויבש יותר, ומופיעים קמטים. הגורמים המאיצים את הזדקנות עור הפנים הם, בין השאר, חשיפה לשמש, תזונה לא מלאה, חשיפה לחומרים מזיקים וזיהום אוויר.
 

לשירותכם גם בווצטאפ